Katowice | ul. Modelarska 2 | Pon-Pt 8-17, Sob 9-13

+48 536 125 125 | katowice@condensa.pl

POZNAJ CONDENSE

Osuszamy w Katowicach, Tychach, Chorzowie, Rudzie Śląskiej, Sosnowcu, Mysłowicach, Mikołowie.

Specjaliści w Branży

Jesteśmy firmą z ponad 20-letnim doświadczeniem w usuwaniu szkód po zalaniach. Obsługujemy zarówno klientów prywatnych jak i duże firmy z sektora biznesowego oraz budowlanego. Fachowa kadra pracownicza, innowacyjne rozwiązania oraz indywidualne dopasowanie do Państwa potrzeb to gwarancja satysfakcji klienta z wykonanej usługi.

Profesjonalne Zaplecze Osuszające

W procesie osuszanie budynków wykorzystujemy tylko najlepszy sprzęt renomowanych producentów do skutecznego wykrywania przecieków, osuszania oraz prac remontowych. Nasz park osuszaczy budowlanych jest nieustannie unowoczocześniany, dzięki czemy jesteśmy na bieżąco ze wszelkimi nowinkami technicznymi.

Doświadczony Personel

Specjalny program szkoleń pod nadzorem profesjonalistów, współpraca z innymi fachowcami i ubezpieczalniami to pewność, że dostają Państwo obsługę na najwyższym poziomie. Oferujemy Państwu najlepsze doradztwo i alternatywne rozwiązania indywidualnie dopasowane do potrzeb klienta. Dzięki rozwiniętej sieci oddziałów nasi fachowcy są dostępni dla Państwa na obszarze całego kraju.

Uznanie Klientów

Profesjonalizm, terminowość i fachowość to pewność że będą Państwo zadowoleni z usługi.